הצטרפו לתוכנית שותפים

הפוך לשותף על

התוכנית שותפים שלנו הופכת כל שותף פשוט, לסופר-אפילייט

בעזרת המערכות שפיתחנו, המשווקים שלנו מרוויחים עמלות שותפים מעשרות אפיקי הכנסה פסיביים שזמינים בבטראלייף. פשוט מזמינים תלמידים חדשים לפרויקט, וניהנים מתזרימי הכנסה שונים.

אפיקי הכנסה של בטראלייף

המודל העיסקי עבור השותפים של בטראלייף מבוסס על מגוון רחב של אפיקי הכנסה פסיביים. השותפים שמקדמים את הפרויקט מרוויחים גם מכלים חיצוניים, וגם מקורסים פנימיים.

עמלות מכלים

כאשר התלמידים שלנו לומדים את התכנים בבטראלייף, הם בין היתר לומדים על כלי עבודה שונים. כשהתלמידים רוכשים את הכלים האלו, השותפים שלנו מקבלים עמלות מכירה מאותם הכלים. לרוב הכלים האלו הם כלי חובה לעבודה בשיווק, וכשהתלמידים רוכשים אותם הם נרשמים למנוי חודשי, מה שמעניק לשותפים שלנו עמלות קבועות שהם ממשיכים לקבל כל עוד התלמידים נשארים מנויים פעילים בכלים.

עמלות מקורסים

בבטראלייף ישנם הרבה מאוד קורסים פרימיום שמחירם נא בין כמה מאות עד כמה אלפי שקלים. כשהתלמידים רוכשים את הקורסים דרך בטראלייף, השותפים שלנו ניהנים מעמלת מכירה שאחוזם נקבע מראש. בדרך כלל מדובר בעמלות שנאות בין 30% ל 50% לכל מכירה של קורס כזה או אחר.

שיוך לכל החיים!

התלמידים החדשים שנרשמים דרך השותפים, נשארים משויכים לשותפים לכל החיים! כלומר, השותף עושה את העבודה פעם אחד כדי להביא תלמיד חדש לפרויקט, וכאשר התלמיד נרשם דרך השותף, הוא נשאר משויך לשותף לתמיד! המשמעות היא, שגם אם התלמיד יחליט אחרי שנה לרכוש קורסים או כלים דרך בטראלייף, השותף עדיין יהנה מעמלות מכירה.

אזור שותפים המתקדם בעולם!

אזור השותפים של בטראלייף פותח בסטדרטים הגבוהים ביותר.
שותפים ניהנים מאינטגרציות עם מערכות שונות שבסופו של היום מאפשרות לשווק את הפרויקט בראש שקט.  

  • חיבור דומיין פרטי. (הפיצ’ר בפיתוח)

בהשוואה להרבה תוכניות שותפים שקיימים כיום בכל העולם, בבטראלייף תוכלו לחבר דומיין פרטי משלכם. במקום לפרסם קישור שותף לא הכי אסתטי, אתם תפרסמו את הדומיין היחודי שלכם, וכל מי שירשם דרך הדומיין שלכם, ישוייך עליכם בפרויקט!

בשיטה הזאת אתם תוכלו גם להלבין את כתובת הדומיין שלכם בביזנס מנג’ר של פייסבוק, כדי להגדיר המרות לפי השינויים החדשים של ה-IOS14.

יותר מיזה? אתם תחברו רק את הדומיין שלכם, ואנחנו נספק לכם SSL בחינם לגמרי!

  • אינטגרציה עם מערכת דיוור. (הפיצ’ר בפיתוח)

אנחנו מבינים את החשיבות של הלידים שלכם, ומודעים לכך, שלפעמים עולה לנו הרבה כסף כדי לגייס לידים חדשים. בבטראלייף אנחנו דאגנו לשמור על הכסף ועל הלידים שלכם!

פשוט תחברו את מערכת הדיוור שלכם לבטראלייף, וכל הלידים שאתם מכניסים לפרויקט יכנסו גם לרשימת התפוצה במערכת הדיוור שלכם. בארסנל האינטגרציות שלנו יש אפשרות לחבר מערכות דיוור חיצוניות הבאות:

Getresponse, Mail Chimp, Mailingboss, Active campaigns, Active Trail.

סקירת קורס בטראלייף
  • הגדרת פיקסלים למעקב. (הפיצ’ר בפיתוח)

כל משווק מקצועי מבין את החשיבות הקריטית של הפיקסלים שמאפשרים ליצור מעקב אחר המרות ואיסוף מידע על המבקרים לצורך אופטימיזציית הקמפיינים.

בבטראלייף תוכלו לחבר מגוון פיקסלים שונים שיופעלו דרך הדומיין הפרטי שלכם! אתם תוכלו לחבר את גוגל אנליטיקס, פיקסל של פייסבוק, פיקסל של HotJar, קליקמגיק, וכל פיקסל מעקב אחר!

פשוט נכנסים לאזור שותפים, ומגדירים את הפיקסלים עבור עמודי תודה ועמודי נחיתה ומתחילים לצבור נתונים ולבצע מעקב תקין אחר התנועה וההמרות שלכם.

  • לוח בקרה מתקדם.

בלוח הבקרה באזור שותפים תוכלו לעקוב אחרי כל הפעילות של המוזמנים שלכם.

בין אם מדובר במכירות של פלטפורמת בילדראול, או קורסים פרימיום, אתם תוכלו לראות את כל הנתונים על ההרשמות והרכישות שהתרחשו דרך בטראלייף.

תוכלו לגוון בין תאריכים, ולראות את כמות הקליקים, כמות הלידים שלכם, כמות המכירות, סכומים, סיכומים, וכל נתון אחר שרק יעלה לכם בדימיון.

  • קהילת שותפים סגורה.

כשאתם הופכים להיות השותפים הרשמיים של פרויקט בטראלייף, אתם מקבלים הזמנה לקבוצת שותפים סגורה.

בקבוצה תוכלו לקבל עזרה ותמיכה, לתעדכן על שינויים שקשורים לפרויקט, לעלות הצעות לשיפור, ולהיות מעורבים בכל מה שקשור לקידום הפרויקט עם שותפים רבים אחרים.

חשוב לזכור שרק משווקים מורשים מקבלים גישה לקבוצה הסגורה, ומי שמחליט לצאת מהפרויקט, יוצא גם מהקבוצה הסגורה.

מי יכול להיות שותף?

כשמדובר בגיוס שותפים חדשים, אנחנו בוחרים את השותפים שלנו בקפידה.

בחירת שותף עסקי הינה משימה בפני עצמה. כשאנחנו בוחרים שותפים, אנחנו שוקלים הרבה מאוד קריטוריונים שונים. אחד הקריטוריונים החשובים ביותר, הוא לוודאה שהשותף הפוטנציאלי מתחבר לחזון יסוד של הפרויקט. חשוב לנו לגייס שותפים אמיתיים לטווח ארוך, ולא כאלה שמחפשים “עוד” תוכנית שותפים נוספת לפורטפוליו שלהם כדי לנסות להרוויח כמה שקלים בודדים.

עצמאים.

כל אחד שיש לו עסק, בין אם מדובר בחברה, עוסק מורשה או עוסק פטור. שותפים שיכולים לנפק חשבוניות, יהנו מכל אפיקי הכנסה של הפרויקט שכוללים עמלות מכירה של כלים חיצוניים שלא קשורים לבטראלייף, (בילדראול לדוגמה) ומכירת קורסים שמתבצעים דרך בטראלייף. כאשר מתבצעת מכירת קורס, בחובת המשווק לנפק חשבונית לצורך קבלת התשלום.

שכירים.

שכירים שאין להם שום סוג של עסק או כל פעילות עסקית. שותפים שכירים יהנו מעמלות מכירה של כלים חיצוניים בלבד שלא קשורים לבטראלייף ולא דורשים הנפקת חשבונית עבור בטראלייף. התשלום על עמלות מכירה מתבצע דרך חברות חיצוניות שרובן נמצאות בחו”ל. חשוב לזכור, שעל פי חוק, חובה לדווח לרשות המיסים על כל הכנסה גם אם מדובר בשכירים שמקבלים תגמולים מחו”ל

.F.A.Q

התשובות לשאלות הנפוצות ביותר

יש לכם שאלות נוספית?

פשוט תמלאו את הפרטים שלכם ונענה לכם בהקדם!

מוכנים להמריא איתנו לשמיים?

אם אתם מאמינים שאתם עומדים בכל הקריטוריונים שלנו, אם אתם מתחברים לחזון הפרויקט ובכוונותכם להפוך לשותפים לטווח ארוך, אתם מוזמנים להגיש בקשת מועמדות.

אנו נעבור על הבקשה שלכם, ולאחר קבלת החלטה נחזיר לכם תשובה. במידה והתשובה תהיה חיובית, אנו נדריך אתכם על השלבים הבאים.

כתוב את הכותרת כאן

ברוכים השבים!!

טופס התחברות - משתמש קיים

או
שכחתי סיסמא

טופס הרשמה - משתמש חדש

חוכמת היום

תנו למעשיכם לדבר חזק יותר מהספקות שלכם, וראו כיצד העולם הופך לבמה להישגים יוצאי הדופן שלכם. - אלכס פרידמן

ברוכים השבים!!

טופס התחברות - משתמש קיים

או
שכחתי סיסמא

טופס הרשמה - משתמש חדש

חוכמת היום

תנו למעשיכם לדבר חזק יותר מהספקות שלכם, וראו כיצד העולם הופך לבמה להישגים יוצאי הדופן שלכם. - אלכס פרידמן

ברוכים השבים!!

0