אודות

מונעים על ידי מטרה, מונחים על ידי תשוקה

כי החלומות שלך חשובים

מבוא לבטראלייף

בבטראלייף, אנו מאמינים בפוטנציאל של כל אדם. אנו מאמינים שידע צריך להיות נגיש, עשיר וטרנספורמטיבי. אנו מונעים על ידי האמונה שעם משאבי הלמידה הנכונים, כל אחד יכול להפוך לאדם מצליח ולהשפיע בעולם בעזרת קורסים להכשרה מקצועית שאנחנו מציעים.

ההיסטוריה של בטראלייף

כשבטראלייף נוסדה ב-2016, החזון שלנו היה ליצור פלטפורמה שבה האדם הממוצע יוכל לרכוש מיומנויות יזמות יקרות ערך ללא העלות הגבוהה הנלווית בדרך כלל להשכלה כזאת. הבנו שמחיר לעולם לא צריך להוות מחסום לידע ולצמיחה.

המודל העסקי של בטראלייף

המסע שלנו הוביל אותנו לפיתוח מודלים עסקיים ייחודיים, כאלה שיוצרים איזון בין אספקת תוכן איכותי ושמירה על סבירות המחירים. גישה חדשנית זו אפשרה לנו להתבלט בשוק תחרותי ולבנות קהילה של למעלה מ-32,000 תלמידים.

התלמידים של בטראלייף

עם זאת, אנו לא עוסקים רק במספרים. כל אחד מהתלמידים שלנו הוא עדות לאמונה שלנו שהשכלה במחיר סביר עושה פלאים. לראות את התלמידים שלנו גדלים, מפתחים את העסקים שלהם ומטביעים את חותמם בעולם – זה מה שמזין אותנו.

מבט לעתיד

כשאנו מביטים אל העתיד, המטרה שלנו היא להמשיך לפרוץ גבולות. אנו שואפים להיות הפלטפורמה הייחודית ביותר בלמידה מקוונת, לחולל שינוי אמיתי ולהשפיע ממשית על חייהם של התלמידים שלנו.

האמונה שלנו

אנחנו עושים מה שאנחנו עושים כי אנחנו מאמינים בך, בחלומות שלך ובפוטנציאל שלך.

אלכס פרידמן - מייסד הפרויקט

אלכס פרידמן

מיסד הפרויקט

קולות של הצלחה: התלמידים שלנו מדברים

גלו את החוויות המשנות חיים של התלמידים שלנו. מכישורים חדשים ועד פריצות דרך בקריירה, הסיפורים הללו תופסים את המהות של מה שהופך את הפלטפורמה שלנו לקורסים מקצועיים ליוצאת דופן.

עינבר ששון
עינבר ששון
תלמידה
Read More
כשהחיים מציעים לכם הזדמנות, אתם חייבים לקחת! כרגע קיבלתם מתנה!! כי זה לא קורס, זה דרך חיים. אתם לומדים שהכל אפשרי עם קצת השקעה ושינוי גישה. לכל אורך הקורס התחושה היא שאלכס מלווה אותך יד ביד לכל אורך הדרך תמיד שם בכל בעיה, שאלה, טענה, תהייה, לא נותן לוותר לא נותן להתייאש. כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק לקחת, לשאוב מהידע שלו ולהתחיל ליישם. הוא לא יספר לכם שזה קל ולא תקבלו כאן שקרים על איזה כפתור קסמים אבל תקבלו את כל הידע הדרוש ואפילו יותר מזה כדי להתעסק בתחום ולהתחיל להרוויח, ולא בתמורה לזמן שלכם!! כי הזמן שלכם נועד כדי לחיות באושר ועושר! אז תתחילו להשקיע בעצמכם!! זה הנכס החשוב ביותר שלכם!!
רותם אהרונוב
רותם אהרונוב
תלמידה
Read More
אני אפילייט, עוסק בשיווק שותפים משנת 2000, בעיקר בחו"ל. אם כל מה שאתם מחפשים זה מתכון לקיצורי דרך לעשיית כסף קל, אז חבל לכם על הזמן ולא כדאי לכם להירשם. אבל, אם אתם להוטים להצליח ולעשות סוף כל סוף שינויי אמתי בחיים שלכם ומוכנים בשביל זה, להסתער לכיוון המטרה, עם ניצוץ בעיניים וסכין בין השיניים, אז בטראלייף זה המקום בשבילכם.​​​​​​​הכל מתחיל במיינדסט נכון, וזה בדיוק מה שאלכס מלמד כבר מהשלב הראשון. בשבילי בטראלייף זה חזון וקהילה ואחד המקומות היחידים בתחום, שעדיין מאמין בעזרה הדדית מתגמלת. בהצלחה!
פימה פוליאקוב
פימה פוליאקוב
תלמידה
Read More
מה זה בטראלייף בשבילי? בשבילי זה דרך חיים דרך חשיבה. אלכס שינה לי את המחשבה על החיים הראה לי נקודת מבט שונה על החיים ועל האפשרות אחרת לחיות את החיים. והוא ההפך אומר שלעשות כסף באינטרנט זה לא הנדסת טילים אך לא קל ומפשיט כל פרט פרט ומקדיש המון זמן כדי שנוכל להבין את זה. אני אישית נכבתי מהמון קורסים של "מנטורים" שיודעים הכל, אבל אלכס הוא יצר משהו מדהים פה, אלכס יצר קהילה שרוצה ורעבה להצלחה. אז מה זה בטראלייף בשבילי?זו הצלחה בחיים!
מיכאל ליפשיץ
מיכאל ליפשיץ
תלמידה
Read More
את אלכס והפרויקט בטראלייפ הכרתי כבר אחרי שהייתי כמעט שנתיים בתחום. הייתי כבר אז בעל ידע בשיווק דיגיטלי והשקעתי הרבה כסף וזמן בלמידה. פרויקט של אלכס שונה בכך שהוא ממוקד מטרה ומלמד מה צריך לדעת בפועל כדי להתחיל להרוויח כסף. את הידע, האסטרטגיות, הרבה עצות וטיפים שקיבלתי מאלכס יישמתי בפרויקטים בחו"ל. בזכות העזרה של אלכס והידע שלמדתי ממנו הגעתי למקום 11 מתוך 300,000 משווקים בתחרות באחת החברות הגדולות בתחום הדיגיטל בחו"ל. קורס בטראלייפ מתאים למשווקים מתחילים וכמו כן גם לאלו שמתקדמים יותר ומנוסים בתחום. אני ממליץ מאוד ללמוד מאלכס והכי חשוב ליישם את מה שהוא מלמד.
דוד ברודיאנסקי
דוד ברודיאנסקי
תלמידה
Read More
אני עד היום לא מבין למה אלכס מלמד ומלווה אנשים לעצמאות כלכלית. אני במקומו הייתי עושה את המיליונים שלי בשקט ולא טורח, אבל זה לא האיש ואלו לא מעשיו. אלכס תודה ענקית על הלב שלך ועל הליווי האישי הצמוד, הבנק שלי מאוד מודה לך!!!
דוד צבבה
דוד צבבה
תלמידה
Read More
התחלתי את לימוד השיווק שלי אצל אלכס בבטראלייף 1.0, אולי מהתלמידים הראשונים. את השעות המצטברות ששיגעתי את אלכס כדי להבין וללמוד על מנת ליישם דברים אי אפשר לספור. כיום אני והשותף שלי שמואל מייצרים מחזורים של 7 ספרות ואני מרגיש בנוח לזקוף את ההצלחה שלי לאלכס היקר! איש חזון אמיתי ואדם שנותן מהלב ללא תנאים!
שמואל בן חמט
שמואל בן חמט
תלמידה
Read More
הקושי בלמידה שווה את כל ההצלחה. התמדה זה שם המשחק. למדתי מלא מאלכס ואני בהחלט יכול להגיד שבזכותו הצלחתי להתרומם לאיפה שאני נמצא היום. בעלים ומנכ"ל של חברת שיווק...החלטה נמצאת בידים שלך ורק את/ה מחליטים אם תצליחו או לא.​​​​​​​צאו לדרך יש עכשיו לפחות אדם אחד שמאמין בכם.
תמיר שגב
תמיר שגב
תלמידה
Read More
אני אגיד לכם את הדבר הבא אחת הסיבות המרכזיות שאתם רוצים ללמוד מאלכס הוא בגלל שכל הדברים שהוא מלמד הם מניסיון מעשי בשטח, וכדאי לכם ללמוד ממישהו שאשכרה חי ונושם את מה שהוא מלמד.מעבר לזה ואני אומר את זה אחרי שיצא לי לעבוד אתו אישית, אלכס עושה את מה שהוא עושה בצורה הכי ישרה שיש ומתוך תחושת שליחות אמתית.
גיל שכטיחן
גיל שכטיחן
תלמידה
Read More
"הבטיחו לי מיליונים בקלות חיים ללא דאגות, אושר ועושר..." מדהים עד כמה דווקא ההוא שהכי פחות התלהם, הכי פחות צעק, ההוא שהיה מהראשונים שאמר אני לא מבטיח כלום התברר כרציני ביותר בין כל שאר הליצנים... אלכס פרידמן הוא איש עם חזון, נתינה ואכפתיות. אלכס הוא האיש הכי "לא שיווקי" שיש.. מה שאף "מנטור" לא ירצה להגיד לך אתה תשמע מאלכס.בזכותו נחשפתי ולמדתי תחום שחשבתי שפענחתי. טעיתי.
טוני חרסונסקי
טוני חרסונסקי
תלמידה
Read More
אם הגעת לקורס הזה כנראה יש לך הרבה מזל. לאחר היכרות עם כל הקורסים בישראל בתחום השיווק אני יכול להגיד עם יד על הלב שהתוכן של אלכס הוא האיכותי ביותר ובאמת ילמד אותך שיווק פרקטי ולא תיאוריה. אלכס הוא גם היחיד שלא מבטיח את נוסחת ההתעשרות המהירה והוא היחיד שמלמד מניסיון האישי שלו ומעל הכל הוא באמת בנאדם מדהים שכיף ללמוד ממנו. הלוואי שלמורים שלי בתיכון הייתה סבלנות כמו אצל אלכס.
אייל משולם
אייל משולם
תלמידה
Read More
אחרי שלמדתי הרבה קורסים שחלקם עלו לי אלפי שקלים אני ממליץ לך ללמוד ב"בטראלייף", אלכס נותן הרבה יותר ממה שאחרים מלמדים, מתמקד בעיקר והכי חשוב, אוהב לעזור למי שרוצה להצליח. אני מכיר את אלכס מאז תחילת הפעילות שלו בישראל בקיץ 2016 ואני יכול להעיד שאלכס הוא מקצוען אמיתי, סופר אפיליאט שאוהב ללמד ושמח לראות את התלמידים שלו עושים כסף. אני ממליץ בחום על הקורס של אלכס, לדעתי זה קורס מקצועי, עשיר בתוכן שמתמקד בצורה מאוד מעשית על שיווק באינטרנט. זה קורס שנותן לך גם ידע תיאורטי של הבנה וגם צעדים מעשיים של תכל'ס מה הפעולות שצריך לעשות כדי להתחיל לעבוד ולייצר הכנסה.
לנה אזבוקין
לנה אזבוקין
תלמידה
Read More
לפני שהגעתי לבטראלייף כבר למדתי מאנשים אחרים ואפילו לקחתי את אחד הקורסים אבל גם אחרי שלמדתי מהם, כל התחום הזה הייה נראה לי כמו יער שחור, לא ידעתי בכלל איך אני נגשת לכל זה. והאמת שהתחלתי לחשוב שכל הקורסים בתחום נראים כך, רק זורקים את העצם וכל השאר תסתדר לבד. היום אחרי שעברתי את רב הקורס של אלכס, הדברים נהיו לי הרבה יותר ברורים, אלכס מוביל צעד צעד ומסביר הכל עד לפרטים הקטנים. לא האמנתי שהקורס בכלל יכול להיות ברמה כזו ולהאכיל ממש בכפית. אלכס הוביל אותי לשלבים שבכלל לא חשבתי שאגיע אליהם.כיום אני יודעת מהי התנהלות נכונה, מה צריך לעשות והדברים שפחדתי מהם בתחום הזה, נהיו לי הרבה יותר פשוטים וברורים. אז אני רוצה להגיד לאלכס תודה רבה מכל הלב על כל ההשקעה שהוא נותן בקורס כי זה לא מובן מעליו .
דינה רוקסה
דינה רוקסה
תלמידה
Read More
יש דברים ומצבים שאתה פוגש בחיים והם באמת משנים חיים. בעולם שמשתנה בקצב מטורף ולימודים שלא מכינים אותך לעולם האמתי, כשהעתיד הכלכלי והפנסיוני לא נראה מבטיח היה ברור שנצטרך למצוא דרך להמציא את עצמנו מחדש. לשמחתי הרבה בתוך ים הקורסים המוצעים נתקלתי בבטראלייף. מעבר לקורס והתכנים הסדורים והמתעדכנים יש את אלכס, אנשים קונים אנשים וכשאתה פוגש אדם, איש משפחה שאכפת לו באמת ושנמצא שם לעזור ושמגלה סבלנות גם כלפי מי שלא מבין בשיווק אינטרנטי אתה מבין שמצאת מנטור אמיתתי. בטראלייף משנה תפיסה בכלל. היא מדברת על ערכים, על מידות ודרך ארץ, היא מעירה אנשים רדומים ועושה מקום לכל אחד! בעולם השיווק.
אלה מסלר
אלה מסלר
תלמידה
Read More
אלכס הוא מנטור אחר מכל המנטורים שיש בחוץ. ראשית הוא מלמד את מה שהוא כבר עשה ויודע ומביא הוכחות. ושנית לא תמצאו אצלו שום מניפולציות זולות רק על מנת למכור עוד קורס. אלכס מלמד שיווק תכלס, שיווק שעובד, הכל תחת קורת גג אחת ולא צריך לחפש כלום בחוץ. אז אם אתם באמת רוצים ללמוד שיווק שותפים ושיווק בכלל זה בדיוק המקום , לא תתחרטו. באמת תודה על מי שאתה.
ג'וש אינגבר
ג'וש אינגבר
תלמידה
Read More
את אלכס הכרתי לראשונה לפני כשנתיים כאשר חיפשתי ללמוד שיווק באינטרנט בתור סוחר באמזון הכרתי רק את עולם הפירסום בתוך אמזון וחיפשתי גם ללמוד שיווק באינטרנט בכללי ואז נחשפתי לאלכס ואת השקל הראשון בשיווק שותפים הרווחתי בזכותו! בהמשך כשהייתי שותף בפרויקט בטראפיי גיליתי שאלכס חוץ מהידע העצום שיש לו הוא גם אדם מדהים עם לב ענק שעושה הכל שהתלמידים שלו יצליחו ובגדול!!!
קודם
הבא

שאלות נפוצות -FAQ

להלן 10 שאלות ותשובות הנפוצות בין משתמשי האתר שלנוץ

  1.  

בטראלייף הוא מרקטפלייס לקורסים דיגיטליים המציע מגוון רחב של קורסים מקצועיים בתחומים שונים.

ניתן לבחור קורס מהקטלוג שלנו ולהירשם אליו דרך דף הקורס על ידי לחיצה על כפתור “הירשם עכשיו”.

כן, ישנם קורסים חינמיים באתר. ניתן למצוא אותם תחת הקטגוריה “קורסים חינמיים”.

דרישות המערכת כוללות חיבור אינטרנט יציב ודפדפן מעודכן.

כן, ישנה מדיניות החזר כספי. פרטים נוספים ניתן למצוא בתקנון האתר.

כן, תלמידים שמסיימים קורס בהצלחה יקבלו תעודת סיום דיגיטלית.

בדף הקורס תמצאו אפשרויות ליצירת קשר עם המדריך דרך פורום הקורס או דוא”ל.

 

כן, צוות התמיכה שלנו זמין לכל שאלה טכנית דרך האתר.

בפרופיל האישי שלך תוכל לראות את התקדמותך בכל קורס שאתה נרשם אליו.

באזור האישי של המשתמש באתר ישנה אפשרות “הגדרות חשבון” שבה תוכלו לעדכן פרטים אישיים.

ברוכים השבים!!

טופס התחברות - משתמש קיים

או
שכחתי סיסמא

טופס הרשמה - משתמש חדש

חוכמת היום

תנו למעשיכם לדבר חזק יותר מהספקות שלכם, וראו כיצד העולם הופך לבמה להישגים יוצאי הדופן שלכם. - אלכס פרידמן

ברוכים השבים!!

טופס התחברות - משתמש קיים

או
שכחתי סיסמא

טופס הרשמה - משתמש חדש

חוכמת היום

תנו למעשיכם לדבר חזק יותר מהספקות שלכם, וראו כיצד העולם הופך לבמה להישגים יוצאי הדופן שלכם. - אלכס פרידמן

ברוכים השבים!!

0